Mažų tiražų spaustuvės vienetinių darbų įrišimas

Ne visi sumanymai telpa į įprastus rėmus. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite didžiąją dalį knygų įrišimo procesų po vienu stogu. Beveik visus darbus galime atlikti tiek automatizuotai, tiek rankiniu darbu. Visa tai kartu su turima patirtimi, kruopštumu ir atsakingu požiūriu į darbą leidžia mums gaminti ne tik mažus ir vienetinius tiražus, tačiau ir padėti įgyvendinti neįprastus įrišimo variantus.

Įrišome Pravieniškių mokyklos Tūkstantmečio knygą, kuri svėrė beveik 200 kg, jos viršeliai buvo moliniai, o lapai buvo tvirtinami ant medinės plokštės, aptrauktos natūralia oda. Išleidome knygą, kuri savo išvaizda priminė kortų kaladę: atspausdinome ir iškirtome dėžutes – viršelius, supjovėme ir parinkę į vidų sudėjome ant skirtingų spalvų popieriaus atspausdintus lapus – kortas. Kiekvienais metais padedame dailės ir dizaino studentams paruošti baigiamuosius darbus bei turime specialius pasiūlymus studentams.

Mes galime padėti įgyvendinti Jūsų sumanymą. Išmanome savo sritį, turime patirties, bet dar svarbiau, kad suprantame, jog nė viena idėja nėra pernelyg maža ar sudėtinga, kad nevertėtų pabandyti jos paversti realybe. Mūsų spaustuvėje esate laukiami, susisiekite, net jei Jums tereikia įsirišti vieną vienintelį darbą.