Spaustuvės šventiniai ir proginiai gaminiai

Organizuojantiems asmenines šventes (vestuves, krikštynas, gimtadienius ar jubiliejus) bei ieškantiems išskirtinių dovanų siūlome personalizuotus gaminius su Jūsų nuotraukomis, Jūsų tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu.

Atkreipiame dėmesį, kad visus produktus rengiame pagal individualų užsakymą. Pagal Jūsų poreikius pasiūlome gaminio struktūrą: formatą, apimtį, spalvingumą, popierių ir kitas medžiagas. Pagal Jūsų pageidavimus pasiūlome dizainą ir parengiame kompiuterinį maketą. Spaudą siūlome nuo 1 vieneto!

Kvietimai ir atvirutės. Gaminame įvairiai susilankstančius, skirtingų formų ir dydžių kvietimus. Kiekvienu atveju maketą rengiame pagal kliento poreikius, surenkame Jūsų tekstą, parenkame tinkamiausias spalvas, prideriname kitus grafinius elementus. Esant poreikiui iškart įrašome ir adresatų vardus. Siūlome platų dekoratyvinio popieriaus pasirinkimą. Kvietimus spausdiname nuo vieno vieneto.
 

Albumai. Fotoalbumas ar fotoknyga gali tapti dovana artimiesiems, maloniu prisiminimu patiems ar smulkmena, papildančia Jūsų šventę. Gaminame vestuvinius fotoalbumus, palinkėjimų knygas, krikštynų fotoknygas, vaikystės knygas, vardines užrašų knygeles, šeimos istorijos ar išleistuvių fotoalbumus ir tradicinius albumus su vardiniu viršeliu, bet tuščiais puslapiais. 

 

Foto drobės. Foto drobės vaizdas gali būti bet kuris Jums brangus gyvenimo kadras. Tai gali būti Jūsų ar Jūsų šeimos nuotrauka, gamtos ar tiesiog abstraktus vaizdas, derantis prie Jūsų interjero. Tai gali būti maketas su Jums prasmingais žodžiais. Galų gale tai gali būti kompozicija iš keleto nuotraukų, talpinanti savyje daugybę gerų prisiminimų. 

Jūsų pateiktą vaizdą atspausdinsime ant drobės, pagaminsime porėmį, drobę aptrauksime ir supakuosime, Jums teliks foto drobę pasikabinti ar įteikti brangiam žmogui. 

Puodeliai su spauda. Siūlome puodelius su nuotrauka, su logotipu ir Jūsų užrašais. Pas mus rasite baltus, spalvotus, taip pat magiškus (nuo temperatūros keičiančius spalvą), standartinius ir kūgio formos (latte) puodelius. Puodelius spausdiname nuo vieno vieneto. Dažniausiai puodeliai rengiami kaip dovana krikštatėviams, seneliams ar kitiems šventės dalyviams. Viskas, ko reikia gamybai – tai atsiųsti nuotraukas, tekstą ir apytiksliai aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus. 

Marškinėliai su spauda. Jei turite idėją – kreipkitės, pagal Jūsų pateiktą medžiagą sukursime kompiuterinį maketą, kurį atspausdinsime ant pasirinktos spalvos marškinėlių. Marškinėlius galite įsigyti ir pas mus. Siūlome 100% medvilninius arba 100% poliesterinius vyriškus ir moteriškus S, M, L, XL, XXL ir XXXL dydžių, baltos, juodos, raudonos, žalios, mėlynos, geltonos ir kitų spalvų marškinėlius su spauda.

 

Diplomai ir padėkos. Gaminame diplomus ir padėkas, skirtas verslui, sporto klubams, mokymo įstaigoms, valstybinėms įmonėms, įvairių renginių dalyviams, bendradarbių pasveikinimui, švenčiantiems krikštynas, vestuves ar kitas šventes. Siūlome diplomų ir padėkų ruošinius, tinkamas pakartotiniam spausdinimui, bei pilnai užbaigtus gaminius su asmenų vardais ir pavardėmis.

Diplomus gaminame pagal užsakymą, taigi galite įsigyti tiek diplomų, kiek Jums reikia konkrečiai progai. Norėdami užsakyti patinkantį pavyzdį, atsiųskite jo numerį ir užsakomų diplomų skaičių. 

Taip pat siūlome mokyklinius diplomus ir proginius diplomus.

Mokomieji plakatai. Gaminame mokomuosius plakatus darželiams, mokykloms, universitetams, įvairioms valstybinėms įstaigoms, verslui ar privatiems žmonėms. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite atsispausdinti savo sukurtus arba įsigyti mūsų siūlomus įvairioms temoms skirtus mokomuosius plakatus. Plakatus spausdiname nuo 1 vieneto. Spausdinimo kaina, šablonų pavyzdžius ir smulkesnį aprašą rasite čia.

Nuotraukų spausdinimas. Gaminame standartinių ir didelių formatų nuotraukas nuo 1 vieneto. Siūlome profesionalų ir ekonominį spaudos variantus. Nuotraukas pagaminame per 1 darbo dieną. Atspausdintas nuotraukas atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse, arba jas galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). 

Proginiai laikraštukai. Gaminame proginius, specialiai Jūsų šventei pritaikytus  krikštynų laikraštukus, vestuvinius laikraštukus, bei  gimtadienio laikraštukus. Siūlome laikraštukų spaudą su arba be maketavimo paslaugų. Mūsų galerijose rasite įvairius proginių laikraštukų ruošinius. Laikraštukus spausdinime nuo 1 vieneto, užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

 

Saldainių popieriukai. Gaminame proginius saldainių popieriukus su Jūsų nuotraukomis ir užrašais šventinio stalo papuošimui. Atkreipiame dėmesį, kad saldainių popierėliai pritaikyti vaflinio tipo saldainiams „ananasinis“, „meška šiaurėje“ ir pan. Siūlome daug įvairioms progoms pritaikytų šablonų.

Stalo kortelės. Patogiam ir apgalvotam svečių susodinimui prie šventinio stalo siūlome stalo korteles. Kortelių maketą parengiame pagal kliento pageidavimus, dažniausiai jas gaminame tokio paties stiliaus kaip kvietimai ir pasirinkta šventės spalva. Korteles atiduodame užbaigtas, atspausdiname ne tik pasirinktą dizainą, tačiau iškart įrašome ir Jūsų svečių vardus. 

Butelių etiketės. Gaminame progines butelių etiketes. Siūlome medaus, šampano, vyno, alaus, brendžio, degtinės ir kitų gėrimų etiketes. Jei turite parengtus maketus – etiketes atspausdinsime, jei reikia, pagelbėsime ir su maketavimo paslaugomis. Siūlome įvairius butelių etikečių pavyzdžius.

Dovanų dėžutės. Gaminame progines, Jūsų šventei pritaikytas, rankų darbo popierines dėžutes, į kurias įdedami saldainiai, šokoladukai, smulki bižuterija ar kiti panašūs daiktai. Dažniausiai šie gaminiai naudojami kaip nedidelė dovana - atsiminimas šventės svečiams. Siūlome įvairius proginių dėžučių ruošinius.
 

Sveikinimo aplankai. Ieškantiems išskirtinių atviručių vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams ar kitoms asmeninėms šventėms, siūlome sveikinimo aplankus. Sveikinimo aplankas – tai didesnio formato (200x270 mm) vinjetės tipo atvirutė su Jūsų nuotraukomis, tekstu ir Jūsų progai pritaikytu dizainu. 

Dėlionės su spauda. Siūlome dėliones „puzlius“ su nuotraukomis, logotipu, paveikslėliais ar Jūsų užrašais. Pas mus rasite A4 arba A5 dydžio 35–120 detalių baltas ir perlo spalvos dėliones. Dėliones spausdiname nuo vieno vieneto. Viskas, ko reikia gamybai – tai atsiųsti nuotraukas, tekstą ir apytiksliai aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus.