Mokomieji plakatai

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite įsigyti įvairioms temoms skirtus mokomuosius plakatus. Žemiau rasite mūsų siūlomus šablonus. Norėdami užsakyti patinkantį pavyzdį atsiųskite jo numerį ir nurodykite kokio dydžio plakato norite (kainos lentelėje).

Jums pageidaujant galime pakoreguoti bet kurį maketą. Jei nerandate Jums patinkančio varianto, atsiųskite savo pavyzdį arba jo aprašą, pagal Jūsų pateiktą medžiagą sukursime specialiai Jums ar Jūsų mokymo įstaigai pritaikytą plakatą. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Plakatų gamyba ir spausdinimas

Siūlome du plakatų gamybos būdus. Pirmuoju variantu plakatus spausdiname ant storo (250g/m2) kreiduoto popieriaus ir papildomai dengiame dvipusiu laminatu. Gaunamas tvirtas ir ilgaamžis produktas, tačiau reikalaujantis daugiau sandėliavimo vietos. Antrasis variantas – spauda ant dirbtinio šilko. Tai tvirta, neplyštanti, nesiglamžanti ir labai lanksti medžiaga, kurią panaudojus nesunku sandėliuoti (susukus užima nedaug vietos). Žemiau pateiktos vienetinių darbų kainos, užsakant didesnius tiražus taikome nuolaidas.

Gamybos būdas Popierius + laminatas Dirbtinis šilkas
A2 (420x594 mm) mokomojo plakato kaina 5,90 € 4,90 €
A1 (594x840 mm) mokomojo plakato kaina 9,90 € 7,90 €

Jums pageidaujant plakatus galime paversti dalinama medžiaga. Kitaip tariant pasirinktus plakatus atspausdiname A4 ar dar mažesniu formatu ir tarpusavyje susegame, surišame spirale ar parengiame kito rišimo nedidelės apimties brošiūrėlę.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su plakatų gamyba susijusias paslaugas: parengsime maketą, padėsime išsirinkti tinkamiausias medžiagas, atspausdinsime ir atliksime visus apdailos darbus. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengime suteikti visą papildomą informaciją.